Bohem Tarzı

Anasayfa » Bohem Tarzı

                                                                                                 

BOHEM TARZI

Esnek, sürdürülebilir & çeşitli 

Toplumsal değişimlerle birlikte ve yavaşlamaya yönelik artan ihtiyaçla birlikte, yaşam alanlarının kişisel tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bohem trendi ile şimdi iç ve dış mekan arasındaki sınırlar giderek belirsizleşiyor. Bu, farklı yaşam ve konut alanları arasında akıcı geçişlere olanak tanır ve sınırsız bir yaşam özgürlüğü hissi yaratır.
Bireysellik Severler İçin Trend

"Bohem Tarzı" trendinde, bitkilerin ve yeşilin iç mekâna doğanın ve canlılığın bir hissini getirmek adına merkezi bir rol oynadığı görülmektedir. Teraslar ve bahçeler, giderek genişletilmiş yaşam alanlarına dönüşmekte ve konforlu koltuklar, oturma grupları ve şık dış mekan halıları gibi kaliteli mobilyalar ile donatılmaktadır. Özellikle esnek ve çok yönlü tasarım çözümleri ön plandadır; bunlar, hem iç mekan hem de dış mekan için uygundur.


 

İç tasarım trendi, keten, ahşap ve koyu taş gibi doğal malzemeleri zarif bir şekilde birleştiriyor. Bu trendin renk paleti, yeşil, bej ve gri tonlarıyla doğallığı yansıtarak uyumlu ve çağdaş bir atmosfer yaratıyor.

 

 

Mevcut trendi aydınlatmaya dahil etmek için, ahşap, hasır veya bambu gibi doğal malzemelerden yapılmış aydınlatmalara yönelmek önerilir.Bu malzemeler genellikle siyah detaylarla tamamlanır ve modern bir kontrast oluşturur. Doğal malzemelerin sarkıt lambalarda, masa lambalarında ve ayak lambalarında kullanılması, sıcak ve rahat bir atmosfer yaratmaya katkı sağlar. Ayrıca, doğal ışık kaynaklarının ve düşünülmüş bir oda aydınlatmasının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi, genel görünüm için önemli bir rol oynar.

 

 İlham arayışında mısınız?

Burada daha fazla güncel trend bulabilirsiniz.  

SAKİN KONFOR 

Uyumlu, sade & sıcak

JAPON TASARIMI

Minimalist, pratik & doğal

85263A_AMBIENT_0001

BEYAZ MODERN AVİZE

Trend , Zarif & Şık

YENİ RETRO 

Fütüristik, renkli & gösterişli

Alışveriş Sepeti
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Mağaza
0 öğeler Sepet
Hesabım