Doğal

Anasayfa » Doğal

Alplerin Kalbinden Doğallık

PURE ile, doğanın güzelliği ve çeşitliliğine olan tutkumuzu yansıtan bir koleksiyon oluşturduk. Her bir lamba, doğanın kendisi gibi eşsizdir, çünkü doğal malzemelerin kullanımı her parçayı benzersiz kılar. Yepyeni koleksiyonumuz, dört etkileyici tasarıma ev sahipliği yapıyor: Rustik samandan sade bambus ve huş yapraklarına, zarif gül yapraklarına kadar, her doğa sever kendi iç mekan tarzına uygun olan lambayı bulacaktır.

 

OXPARK

Oxpark serisinin modelleri, preslenmiş bambus yapraklarıyla tasarlanmış konik lamba gölgeleri ve minimalist görünümleriyle Japon tasarımına ilham alıyor. Bu lambaların sade stili, sadece modern dekorasyon tarzlarına değil, aynı zamanda Japandi iç mekan trendine de mükemmel bir uyum sağlıyor. Tutacaklardaki ve bağlantılardaki siyah vurgular, doğal bambu tasarımını tamamlıyor ve lambalara zarif bir hava katıyor.

 

 

BUTTERBURN

Aydınlatma serisinden Butterburn, doğanın güzelliği ve sadeliğine odaklanan düz çizgili tasarımı ile tanımlanır. Preslenmiş huş yaprakları ile yapılan lamba gölgeleri, dinlendirici ve sakin bir atmosfer yaratır, misafirleri uzun süreli konaklamaya davet eder. Doğa estetiğiyle lambalar her odaya ve stile sorunsuzca uyum sağlar ve zamansız, doğal bir dokunuş sağlar.

 

 

HONTONGAS

"Hontongas" serisi ile, Tirol Alpleri'nin doğal yaşam hissini evinize taşıyabilirsiniz. Aydınlatma gölgelerinde kullanılan doğal saman, huzur ve denge hissi uyandırarak sakin ve yerleşik bir atmosfer oluşturur. Özellikle doğanın zaten var olduğu alanlara mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar. Bu nedenle, lambaları örneğin çeşitli ahşap elemanlar ve doğal keten perdelerle harika bir şekilde kombinleyebilirsiniz.                       

 

CASTUERA

"Castuera" serisinin lambaları, yüksek kaliteli işçilikleri ve zarif tasarımı sayesinde her iç mekânda zamanın ötesinde bir vurgu haline geliyor. Zarif gül yaprakları, şık altın tonuyla birleşerek seriyi her odada değer katan bir zarafetle donatıyor. Diğer altın aksesuarlarla kombinlendiği gibi veya şık bir odak noktası olarak kullanıldığında, Castuera lambalar, asil bir atmosfer arayan herkes için mükemmel bir seçenek sunuyor.

 

 

 

 Malzemeler & İşçilik

PURE, sürdürülebilirlik ve doğaya duyarlılık ilkesiyle tam bir uyum içindedir. Lambaların üretimi için organik malzemeleri kendi Avrupa'daki üretim tesislerimizde işliyoruz, bu da şeffaf üretim koşullarını ve mümkün olan en kısa teslimat yollarını garanti etmemize olanak tanıyor. Ayrıca, Tirol merkezli olan organoid şirketi ile işbirliği yaparak Alpler'in kalbinden kaliteyi evinize getiriyoruz.Alışveriş Sepeti
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Mağaza
0 öğeler Sepet
Hesabım